سانتیاگو ، پاناما - بازمانده از مراسم فرقه ای که باعث کشته شدن دختر و شش نفر دیگر در یک روستای دورافتاده در پاناما شد ، می گوید که به او دستور داده شد که چشمان خود را ببندد ، در طی مراسم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بیهوش شد. 14 شرکت کننده زنده مانده در بیشتر اوقات درمانده ، بی حد و حصر ، ناخودآگاه یا بی بین بودند. بنابراین حقیقت در مورد آنچه در مراسم عجیب اتفاق افتاده است فقط ممکن است در محاکمات 9 روستاییان متهم شود. هفته گذشته ال Terrón.Blanco از تخت بیمارستان خود در نزدیکترین شهر ، سانتیاگو گفت که او به جلسات نماز قبلی در کلیسای بداهه در یک ریخته چوبی طولانی رفته بود. اما این بار ، لحن تغییر کرده بود ، و او با میل خود نرفت. فرقه ، که حدود سه ماه در روستا فعالیت می کرد ، پس از دید یک عضو تغییر کرد و به واعظان غیر گفت که آنها "اعلام شده اند" برای از بین بردن کافران. دینا بلانکو در طی مصاحبه ای در بیمارستان لوئیس فابرگا در سانتیاگو ، پاناما ، در 19 ژانویه 2020 ، صدمات را به پشت خود نشان داد. باید بیاید "خواه آن را دوست دارید یا نه". بنابراین او رفت - به همراه دختر 9 ساله خود که صرع داشت ، پسر 15 ساله و پدرش. پدر و پسرش موفق به فرار از بلانكو شدند و دخترش اینس چندان خوش شانس نبودند. وقتی به آنها رسیدند ، به آنها گفته شد كه چشم خود را باز نكنند ، و دست های دیگران را بگیرند و دعا كنند كه نمازگزاران احساس كنند كه از نظر جسمی در حضور هستند. از پروردگار. "من احساس کردم چیزی به سرم اصابت کرده است ، و پس از آن من آنچه را که برای من اتفاق افتاده است را نمی دانم."

صدای طبل و سوت و جیغ و داد و فریاد. مقامات می‌گویند که برخی از the مجبور به پوشیدن لباس شده‌اند و از میان شعله‌های درخشان عبور کرده‌اند که بدترین آن‌ها هنوز فرا نرسیده است. در اواخر آن شب یا در ساعات اولیه صبح روز ۱۴، یک عضو فرقه نزدیک شد و به او گفت که دخترش بخاطر وجود خدا کشته شده‌است." ۳۰۰ نفر از ساکنان آن باید ساعت‌ها در طول جاده‌های باریک و پر از گل به سوی قایق‌هایی که می‌توانند آن‌ها را در امتداد رودخانه به روستاهای دیگر حمل کنند که برق، تلفن، درمانگاه بهداشتی و پلیس در شهر سانتیاگو، بلانکو باید در حال بررسی آسیب‌های داخلی باشند که او کبودی‌ها بر روی شکم، عقب و دست از کتک زدن‌ها داشته باشند. او درباره اینس گفت: "من زمان زیادی را صرف او کردم، برای درمان بیماری او که ۳ دلار هزینه داشت، م، " اکنون دیگر او را در خانه دارم، " این بزرگ‌ترین رنجی است که من دارم."

منبع
hanozhastam پاناما ,مراسم ,کشته ,فرقه ,سانتیاگو ,اتفاق افتاده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود جدیدترین آهنگ ها قفس فیلم طراحی وب سایت در وب اور شیراز گردی خدمات مجالس و تشریفات مهمانی فروشگاه