غرب وحشی دیگر: سرکوب House Dems چشم Silicon Valley

takeover ident که یک مرد ت تکنولوژی در دانشگاه جرج تاون در حمایت از کنگره برای سال‌ها است گفت : " اگر آن‌ها بخواهند این کار را انجام دهند , اما من قطعا در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی صحبت می‌کنم " . سایر

گوگل اظهار داشت که در شبکه اجتماعی گوگل، شرکت مشاوره ی "گوگل پلاس" به ۸۷ میلیون نفر رسید، و گوگل اظهار داشت که در ماه ژانویه، یک نقص امنیتی در شبکه اجتماعی خود پیدا کرده‌است، دموکرات‌ها فرصتی برای سازماندهی جلسات دادرسی در مورد حریم خصوصی خواهند داشت و ایده‌های خود را برای رای‌گیری بیان خواهند کرد." فرانک pallone "، نماینده دیگر کمیته انرژی و بازرگانی مجلس که در روز چهارشنبه رئیس بعدی کمیته انرژی و بازرگانی مجلس خواهد بود،" حفاظت از حریم خصوصی و حفاظت از امنیت داده " و بی‌طرفی خالص را در میان اولویت‌های اصلی خود برای دو سال آینده قرار داد. نماینده مایک دویل، D - پن. او خواستار ایجاد یک اداره فدرال جدید برای حفاظت از اطلاعات مردم از جمله فیس بوک و گوگل شد، او خواستار ایجاد یک آژانس جدید فدرال برای حفاظت از اطلاعات مردم از جمله فیس بوک و گوگل شد، گفت که او انتظار دارد که حزب دموکرات در مجلس سنا مخالفت کند، اما این تنها سناریو ممکن نیست، کارشناسان ت گذاری سهام استریت پس از اینکه دموکرات‌ها کنترل نمایندگان مجلس نمایندگان را در انتخابات میان‌دوره‌ای کسب کردند. بیش از ۱.۵ درصد داو خود را به دست آورد. سرمایه گذاران در حال سهام تکنولوژیکی و بهداشتی هستند

تنظیم دقیق تر کلاه ممکن است سخت تر باشد - اما با احتیاط در مورد gridlock ی بیشترabcnews #auspol- پیتر رایان (Peter_F_Ryan) 7 نوامبر 2018 در مورد حریم خصوصی ، یک قانون سخت کالیفرنیا که قرار است در سال 2020 به اجرا درآید ، باعث شده است شرکت های فنی شروع به لابی کردن برای اقدامات کنگره به نوعی کنند ، احتمالاً دموکرات ها و جمهوریخواهان را به سمت سازش نترسانند. سیكا گفت: "جمهوریخواهان از این شركتها متنفر هستند و آن شركتها در بازی با جمهوریخواهان بسیار بد بوده اند ، سخت است بدانید كه این به چه معنی است.". "شاید اجرای قانون را آسانتر کند."قانونگذاران ممکن است سعی کنند لوایح را به جلو سوق دهند تا شفافیت در مورد چه کسی تبلیغات ی را بصورت آنلاین اری می کند ، منطقه ای که تا حد زیادی خود تنظیم شده است."کنگره باید قدم بردارد و نگهبان مورد نیاز خود را تأسیس کند. ریل در رسانه های اجتماعی برای محافظت از دموکراسی و مصرف کنندگان آمریکایی ما. دوران غرب وحشی در رسانه های اجتماعی به پایان می رسد ، "سنیر مارک وارنر ، دی.وا. ، حامی قانون برای تنظیم تبلیغات ی ، روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: حتی بدون قانون ، دموکرات ها می توانند جلسات دادرسی را برای اهداف نظارتی برگزار کنید ، و از مقامات کمیسیون تجارت فدرال ، کمیسیون ارتباطات فدرال و وزارت دادگستری خواسته است تا تصمیمات اجرایی خود را ظاهر و توضیح دهند. چهره های جدید در مجلس سنا ممکن است به خصومت دره سیلی بیفزاید

لابی برای آمازون, اپل, فیسبوک, گوگل و دیگران, روز چهارشنبه گفت که متعهد به هم‌کاری با رهبران هر دو حزب است. او در بیانیه‌ای گفت: " صنعت فن‌آوری همیشه تلاش کرده‌است تا بخشی از راه‌حل مسائل پیچیده با مشتریان, کارمندان و جوامع ما باشد. " او گفت که اولویت‌های شورا نه تنها شامل حفاظت از داده‌ها هستند, بلکه ت مهاجرت و شرکت‌های سرمایه‌گذاری تجاری ممکن است از تحولات در کاخ سفید سود ببرند, زمانی که دموکرات‌ها هزینه‌های بیشتری را از مدیریت ترامپ صرف می‌کنند, و یا واکنش به اخراج دادستان‌کل را زیر سوال می‌برند. کریس گفت: " من فکر می‌کنم که دموکرات‌های مجلس می‌خواهند واقعاً دنبال ترامپ بروند, بنا بر این شما می‌توانید آن‌ها را ببینید که درباره fcc و بی‌طرفی خالص رسیدگی می‌کنند و واقعاً تلاش می‌کنند تا مقداری یونجه در آن ایجاد کنند. " من نمی‌دانم که او رویکردی مشابه با حفظ داده‌ها دارد. "

منبع
hanozhastam مورد ,مجلس ,حفاظت ,ممکن ,گوگل ,خصوصی ,حریم خصوصی ,خواستار ایجاد ,برای حفاظت ,اطلاعات مردم ,تبلیغات ی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت عاشقانه آهـو هرچی میخواهی اسمش رابذار... آموزشگاه متوسطه اول زینب(س) کوهدشت آغاز فروپاشی کارافرینی و ایده های کسب و کار کیان صنعت پاسارگاد سایت خرید اینترنتی فلانی